Кінець робочого тижня був дуже цікавий та насичений щодо проведення заходів. 12 листопада 2021 року до ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА завітали представники Валківської міської ради з пропозиціями та консультацією щодо нових спільних проєктів та подальшої роботи та втілення існуючого проєкту “Від поля до столу”. Було розглянуто ряд питань та запропоновано схеми дії цього проєкту і ІТ- платформи. Були присутні: Заступник мера Валківської міської ради Ольга Іванівна Борщ та старости сіл:

сел. Сніжків – Кириченко Володимир,

сел. Костів – Шафар Тетяна,

сел. Високопілля – Скрипник Анатолій,

сел. Черемушна – Вольвач Василій,

при участі Григорія Панаетова – директора ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА. З усіма пропозиціями звернулись в Департамент економіки і міжнародних відносин ХОДА до директора Петро Лашина для підтримки ініціатив, розроблених робочою групою , та до подальшої співпраці Валківської міської ради з обласною владою.