Сьогодні, 19 січня 2022 року, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між ХАРКІВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ ЕКОНОМІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІМЕНІ СЕМЕНА КУЗНЕЦЯ та ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА.
Об’єднання зусиль сторін-підписантів сприятиме підвищенню рівня підприємницької активності молоді та студентства, формуванню підприємницьких університетів в Україні. Так, ключовими напрямами співпраці є:
проведення взаємних консультацій, зустрічей фахових представників для обміну діловою інформацією щодо спільних програм та проектів, конференцій, презентацій, тощо;
проведення освітніх досліджень та вдосконалення освітніх програм згідно сучасних викликів ринку праці та розвитку екосистеми бізнесу;
участь представників ХРФПП у навчальному процесі (проведення гостьових лекцій, тренінгів, майстер-класів).
Цей перелік невичерпний і буде розширюватися.
Обидві сторони вже зробили значний внесок у формування інноваційно активних, соціально відповідальних підприємців. Підписання Меморандуму додасть імпульсу для подальшої співпраці, а дружні, партнерські відносини допоможуть подолати будь-які виклики сьогодення.

На фото:
Ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця Володимир ПОНОМАРЕНКО
Директор ХРФПП Григорій ПАНАЕТОВ