Розширюємо коло партнерів. Підписан Меморандум з НАЦІОНАЛЬНИМ ТЕХНІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ «ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»
Розширюємо коло партнерів!!!! Розпочали спільну працю з НАЦІОНАЛЬНИМ ТЕХНІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ «ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ». 02 лютого 2022 року ХРФПП та НТУ «ХПІ»підписали Меморандум, в якому домовились про таке:
- розвивати та зміцнювати взаємне партнерство та посилене співробітництво, щодо втілення спільних проектів;
- спрямувати спільні зусилля на підтримку підприємництва у Харківському регіоні та виховання навичок підприємницької діяльності між членами територіальних громад, а також на підвищення ефективності забезпечення інноваційних та креативних підходів у процесі реформування системи взаємодії між членами територіальної громади та органами місцевого самоврядування міста Харкова та Харківської області;
- бажаючи мінімізувати перешкоди, які виникають під час взаємодії між членами територіальної громади та органами місцевого самоврядування міста Харків та Харківської області, та забезпечити максимальну ефективність, враховуючи необхідність загальноприйнятих практик міського та обласного управління;
- сприяти вказаним цілям через укладення взаємних домовленостей про поєднання зусиль під час спільних та/або скоординованих заходів;
- керуючись спільними інтересами, прагненням сприяння реалізації стратегії міста Харкова та Харківської області, усвідомлюючи необхідність спільних дій, спрямованих на реалізацію вищезгаданого, уклали цей Меморандум.
На наш погляд, спільна праця допоможе розвитку підвищення ефективності забезпечення інноваційних та креативних підходів у процесі реформування системи взаємодії між членами територіальної громади та органами місцевого самоврядування міста Харкова та Харківської області, шляхом спрямування спільного проведення заходів та проектів. соціальних програм розроблених фахівцями кафедри стратегічного управління НТУ«ХПІ» та ХРФПП.
На фото: Ректор НТУ «ХПІ» – Євген Іванович Сокол, директор ХРФПП – Григорій Панаетов.