Шановні друзі, підприємці, колеги, партнери та Харків’яне!

ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА вітає вас із Днем Соборності! У 1919 році  22 січня на Софійській площі у Києві було проголошено Акт Злуки ‒ обʼєднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у єдиній, соборній Українській Державі. На честь цієї урочистої події ми відзначаємо День Соборності України. У цьому святі ‒ й памʼять про споконвічне прагнення нашого народу до свободи і незалежності, і нагадування про те, що здобувши жадану політичну незалежність у 1991 році, ми не маємо права ні на мить розслаблятись і вважати, що мрії наших предків, які витали над Софійським майданом тоді, у 1919-му, повністю справдилися. Боротьба за суверенітет і волю України триває – особливо це стало зрозумілим нині, коли на східних кресах нашої держави точиться війна з агресором. Ще належить довести, що ми гідні памʼяті тих, хто проголошував Акт Злуки і надіявся, зокрема, й на нас як їхніх нащадків.

          Обов’язок кожного українця поважати памʼять та історію нашого народу, та України в цілому. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, незалежної та соборної, рівноправної зі світовою спільнотою.

          Бажаємо, скорішої перемоги, миру, в Україні, мужності й усвідомлення надзвичайної відповідальності в сучасних умовах, та сприятливо умов для подальшої відбудови нашої держави!

Віримо в ЗСУ!

Все буде Україна!

З повагою, колектив ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА!