02 квітня відбувся черговий бізнес-семінар у межах програми «Школа малого бізнесу 2025»!

Тема: «Підприємницький маркетинг: малобюджетні стратегії для високої продуктивності»

Спікер: Марія Алдошина, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та туристичного бізнесу

Учасники дізналися, як просувати бізнес із мінімальними витратами, використовуючи соціальні мережі, креативні підходи та штучний інтелект.

Семінар відбувся у змішаному форматі – офлайн та онлайн у ZOOM, що дало змогу кожному бути активним учасником, ставити запитання та отримувати цінні інсайти від експертів.

Захід організовано Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва та проходить за сприяння Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОВА, Головного управління ДПС У Харківській області, Харківської філії Харківського обласного центру зайнятості, Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ СЕМЕНА КУЗНЕЦЯ, ННІ «Українська інженерно-педагогічна академія», ХНУ ім .В.Н. Каразіна, НТУ «ХПІ», КУ «ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МОЛОДІ», ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», ОКЗ Ветеранський простір «Пліч о пліч», Громадська рада при ГУ ДПС у Харківській області, БФ «Польща допомагає Україні».

Переглянути записи семінарів можна за посиланням: https://youtube.com/playlist…

Дякуємо всім, хто долучився! Чекаємо вас на наступних заходах «Школи малого бізнесу 2025»!